44. ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ - Ωρολόγιο Πρόγραμμα από 16/11/2020
- Λεπτομέρειες
- Κατηγορία: Ανακοινώσεις
- Δημοσιεύτηκε στις Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2020 18:59
- Γράφτηκε από τον/την GH
- Εμφανίσεις: 5764
Βρείτε ποιόν καθηγητή έχετε την αντίστοιχη ώρα και κάνετε κλικ στο όνομά του για να σας δεχτεί στο μάθημα στις πιο κάτω καρτέλες:
Ώρες διδασκαλίας
1) 08:30 - 09:10 π.μ.
2) 09:20 - 10:00 π.μ.
3) 10:10 - 10:50 π.μ.
4) 11:00 - 11:40 π.μ.
5) 11:50 - 12:30 π.μ.
6) 12:40 - 13:20 π.μ.
7) 13:30 - 14:10 π.μ.
Δευτέρα-Τρίτη
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ |
|||||||||||||||
ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 15/11/2020 |
|||||||||||||||
Α/Α | ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ | ΔΕΥΤΕΡΑ | ΤΡΙΤΗ | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||
1 | ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | Β2 | Β1 | Γ | |||||||||||
2 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Α2 | Α3 | Α1 | Β1 | Α2 | Β2 | Α1 | Β2 | ||||||
3 | ΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ | Α1 | Β1 | Γ | Α3 | Α1 | Α1 | Α3 | Β2 | ||||||
4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | Γ | Γ | Γ | Γ | ||||||||||
5 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Α2 | Α3 | Β2 | Α3 | Α2 | Α1 | ||||||||
6 | ΓΙΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ | B1 | Β1 | Β1 | |||||||||||
7 | ΚΑΤΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ | Γ | Α1 | Α2 | Β2 | Β1 | Α2 | Β1 | Γ | ||||||
8 | ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Α3 | |||||||||||||
9 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Β1 | Β1 | Β1 | |||||||||||
10 | ΜΙΣΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Γ | Β2 | ||||||||||||
11 | ΧΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Α3 | Β2 | Β1 | Α2 | Γ | Β1 | Β2 | |||||||
12 | ΣΟΦΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ | Β1 | Γ | Β2 | Α3 | Β1 | Α2 | ||||||||
13 | ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΝΕΛΛΑ | Α2 | Β1 | Α1 | Α1 | Β2 | |||||||||
14 | ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Α1 | Α3 | Β2 | Α2 | Α3 | Β1 | ||||||||
15 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ | Β1 | Α2 | Γ | |||||||||||
16 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ | Α2 | Α3 | Α1 | |||||||||||
17 | ΓΑΪΤΑΝ ΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
Τετάρτη-Πέμπτη
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ |
|||||||||||||||
ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 21/10/2020 |
|||||||||||||||
Α/Α | ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ | ΤΕΤΑΡΤΗ | ΠΕΜΠΤΗ | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||
1 | ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | Γ | Α2 | Α1 | B1 | Α1 | Α3 | Α2 | |||||||
2 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Α2 | Α3 | Β1 | Β1 | Β2 | Α2 | Α1 | Α3 | ||||||
3 | ΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ | Α2 | Β1 | Α2 | Α2 | Β2 | Α3 | Α3 | |||||||
4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | Γ | Γ | Γ | Γ | ||||||||||
5 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Β1 | Β1 | Α3 | Α1 | Β2 | Β2 | Β2 | |||||||
6 | ΓΙΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ | Β1 | Β1 | Β1 | Β1 | Β1 | |||||||||
7 | ΚΑΤΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ | Β2 | Α1 | Α2 | Γ | Β2 | Γ | Α1 | Β1 | ||||||
8 | ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Α3 | Α3 | ||||||||||||
9 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Β1 | Β1 | ||||||||||||
10 | ΜΙΣΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Α1 | Β1 | Γ | |||||||||||
11 | ΧΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Α1 | Β2 | Α3 | Β2 | Α2 | Α1 | Β1 | |||||||
12 | ΣΟΦΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ | Α3 | Γ | Α1 | Α2 | ||||||||||
13 | ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΝΕΛΛΑ | Β2 | Α2 | Γ | Α3 | Β1 | |||||||||
14 | ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Β2 | Α1 | Γ | Β1 | ||||||||||
15 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ | Α2 | Α1 | Α3 | |||||||||||
16 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ | ||||||||||||||
17 | ΓΑΪΤΑΝ ΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | Β2 | Α3 | Β1 | Γ |
Παρασκευή
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΟΥΝΑΡΓΟΥ |
|||||||||||||||
ΙΣΧΥΕΙ ΑΠΟ 21/10/2020 |
|||||||||||||||
Α/Α | ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | |||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||||||||
1 | ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ | Α3 | Β2 | ||||||||||||
2 | ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Α1 | Α3 | Β1 | Β2 | ||||||||||
3 | ΠΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ | Α2 | Α1 | Γ | |||||||||||
4 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ | Γ | Γ | ||||||||||||
5 | ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ | Β1 | Β1 | Α1 | Α2 | ||||||||||
6 | ΓΙΑΞΗ ΙΩΑΝΝΑ | Β1 | Β1 | Β1 | |||||||||||
7 | ΚΑΤΣΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ | Β2 | Α2 | Β1 | Α1 | ||||||||||
8 | ΜΠΑΧΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ | Α3 | |||||||||||||
9 | ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | Β1 | Β1 | Β1 | |||||||||||
10 | ΜΙΣΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ | Α3 | Α2 | ||||||||||||
11 | ΧΟΥΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ | Β2 | Γ | Β1 | Β1 | ||||||||||
12 | ΣΟΦΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ | Β2 | Α1 | ||||||||||||
13 | ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΝΕΛΛΑ | Α3 | Γ | ||||||||||||
14 | ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Γ | Α2 | ||||||||||||
15 | ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ | Α1 | Β2 | Α3 | |||||||||||
16 | ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ | ||||||||||||||
17 | ΓΑΪΤΑΝ ΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ | Α2 | Α1 |